Nõudepesumasinad

https://www.krupps.com/

UUS KERA seeria

Krupps Kera seeria nõudepesumasinad ühendavad endas tehnoloogia, disaini ja suurepärase jõudluse, keskendudes tugevalt jätkusuutlikkusele. Varustatud uusima tehnoloogiaga ( nagu Double Walls, SOFT Start, SOFT Door, Acquatech System ja Level Control System) tagavad need täiusliku pesutulemuse ja laitmatu hügieeni igas pesutsüklis. Tänu integreeritud Bluetooth- ja Wi-Fi-ühendusele saab iga mudelit täielikult kaughallata Krupps  Remote Control rakenduse ja iKloud digitaalplatvormi kaudu. Kera sari on loodud pakkuma teile maksimaalset puhtust, säästes igapäevaselt üle 30% energiatarbimist. Multifunktsionaalne nõudepesumasin KE60UT on ideaalne abivahend professionaalidele, kes peavad väiksel pinnal käsitsema suurt hulka nõusid. KE60UT mudel paistab silma oma peene disaini, suurepärase jõudluse ja mitmekülgsuse poolest. Tänu 405 mm töökõrgusele võimaldab see pesta kuni 650 mm mõõdus GN1/1 nõusid, 600×400 mm pagariplaate, säilitades samal ajal praktilise letialuse masina mõõtmed. Uuenduslik 5-tolline TFT puutetundlik ekraan võimaldab täielikku kontrolli iga sammu üle ja pesutsüklite maksimaalset kohandamist. Acquatech System tehnoloogia tagab püsiva temperatuuri, rõhu ja veekulu, samas kui isereguleeruv süsteem “Level Control” hoiab veetaseme pesupaagis ühtlasena, garanteerides laitmatu pesutulemuse.

thumbnail of krupps_ke60ut

Krupps eestlaetavad nõudepesumasinad on saadaval nii elektromehaanilise kui elektroonilise kontrolleriga.

krupp1Krupps Cube Line on elektromehaanilise kontrolleriga masinad. Eestlaetavatel masinatel on 1 pesuprogramm  120 sek. Pesuruumi mahuvad taldrikud diameetriga kuni 350mm ja ka GN1/1 nõud. Pesu- ja loputusvarred ning düüsid on roostevaba terasest. Veekulu 1 pesutsükli kohta on keskmiselt 2 L. Varustuses 2 pesukorvi ja 2 söögiriistade topsi ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

                           Mudelite valikus on masinad korvimõõtudega 500*500mm ja 450*450mm.

krupp2Krupps Koral Line masinad on elektroonilise kontrolleriga, LED displeiga. Neil on neli programmeeritavat pesutsüklit, igal tsüklil eraldi võimalik reguleerida aega ja veetemperatuure parima pesutulemuse saavutamiseks. Termostopiga kontrollitud loputus. Loputusvarte pöörlemiskiirus on reguleeritav. Varustatud enesediagnostikaga, informeerib kasutajat tekkinud probleemidest. Varustatud nii pesu- kui ka loputusaine dosaatoritega. Komplektis 2 pesukorvi ja 2 söögiriistade topsi ning 1L pesu- ja 1L loputusainet.

Mudelite valikus on masinad erinevate korvimõõtudega, lisaks tavapärasele 500*500mm korvile on ka suurema tootlikkusega mudel korviga 600*500mm ning väiksem 450*450mm.

Lisavarustusena saadaval äravoolupump, survepump, suure võimsusega boileri kütteelement.

 Krupps tooted

tehnilised omadused