Kombiahjud

unox

UUSIM KAASAEGNE TEHNOLOOGIA!

UNOX uute kombiahjudega ei pea enam küpsetusprogrammi  valima – võid selle ise
oma käega paari žestiga joonistada ekraanile!

LCD puuteekraanilt  saab juhtida kõiki ahju funktsioone.

Tutvu mudelivalikuga kataloogist.

thumbnail of LI1387A0_CATALOGO CHEFTOP MIND.Maps PLUS_EN_WEB thumbnail of LI1396A0_CATALOGO CHEFTOP MIND.Maps ONE_EN_WEB

Kombiahjud LAINOX

Lainox

Kataloogid:

Sapiens                                        Icon                          Naboo

sapiens_10-2015_en-thumbnail ICON_Lainox_10-2015_EN-thumbnail

fagor2

fagorFagor kombiahjude valikus on 3 erinevat seeriat. Ahjude mahutavused on 6, 10 või 20 GN1/1 ning  10 või 20 GN2/1. Kõigil ahjudel on standardvarustuses torketermomeeter, Delta-küpsetus, kambri kiirjahutus, enesediagnostika süsteem, 3 kiirust/ 2 võimsusastet.

fagor1CONCEPT seeria ahjud on lihtsad, ökonoomsed, võimsad. Ahjudel on 4 küpsetusviisi: aur, konvektsioon ( kuni +300 C), kombineeritud, regenereerimine. Digitaalne näidik. Ilma auruboilerita.

fagorADVANCE seeria ahjud on auruboileriga. Ahjudel on 5 küpsetusviisi:aur, madaltemperatuuriline aur, konvektsioon, kombi, regeneerimine. Üleöö- või madaltemperatuurilise küpsetamise programm. Poolautomaatne katlakivi eemaldamise süsteem. Põhivarustuses sissekeriv käsidušš. 25 erinevat keelevalikut.

fagor2ADVANCE+ PLUS seeria on uued innovatiivsed Touch-screen ahjud. Ahjudel on 2 küpsetusmoodulit. Fagor Easy – manuaalne programm 4 küpsetusviisiga. Fagor Cooking – automaatne küpsetusmoodul, kus on terve hulk valmisprogramme ning võimalik ise koostada ja salvestada programme. Multi-tray süsteem – monitoorib ja kontrollib temperatuure ja aega igal siinil eraldi. Varustuses automaatne pesusüsteem ja sissekeriv käsidušš. HACCP kontroll. 33 erinevat keelevalikut.